Profil Firmy   ::   Kontakt
Kariera

W firmie Mantis zatrudniamy osoby, które potrafią podejmować się realizacji projektów i pracować nad nimi oraz przewodzić zespołowi i podołać odpowiedzialności. Osoby, które są głodne swobody rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i działania.

Na koniec dnia będziesz odczuwał rzadką satysfakcję z bycia częścią firmy, zachowującej impet w dziedzinie innowacji i silnie zaangażowanej w dążenie do doskonałości.

Nieistotne jest to czy pomagasz w rozwoju i awansie nowatorskiego systemu Zarządzania Łańcuchem Dostaw (SCM) firmy Mantis, pracujesz na miejscu, mając bezpośredni wpływ na operacje naszych klientów, czy też pracując za kulisami przyczyniasz się do działań, które pomagają prowadzić naszą organizację do przodu, zawsze będziesz prosperować w naszym energicznym, optymistycznym i szybko rozwijającym się otoczeniu.

W trakcie pracy w naszej firmie będziesz miał styczność z najnowszymi technologiami i narzędziami, nie wspominając o jednych z najlepszych i najzdolniejszych umysłów w branży. Od góry do dołu, ten rodzaj zaangażowania i energii, powstaje dzięki naszej firmie.

Dołącz więc do wspaniałego lidera. I stań się również liderem. Aby dowiedzieć się więcej o dynamicznej kulturze w firmie Mantis czytaj dalej. Lub jeśli jesteś gotowy do nas dołączyć , wyślij swoje CV korzystając z formularza, lub na następujący adres:

Mantis Polska Sp. z o.o.
ul. Młynarska 7, 01-205 Warszawa
Do: Human Resources Dept.

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish