Profil Firmy   ::   Kontakt
Logistics Value

Logistics Value to system, który zawiera moduły obsługujące usługi dodatkowe (Value Added Services - VAS) w procesach magazynowych i dystrybucyjnych, takie jak: etykietowanie, przygotowanie kompletu części potrzebnych do realizacji zamówienia (kitting), pakowanie, paletyzowanie, przepakowywanie i montaż.

Labeling

Platforma LVS oferuje wiele funkcji obsługujących tworzenie odpowiednich etykiet z kodami kreskowymi, w tym etykiety artykułów / kartonów / palet, etykiety transportowe, etykiety magazynowe itp.

Kitting

Zadaniem tego modułu jest obsługa kompletów części potrzebnych do realizacji zamówienia w zakresie wszystkich niezbędnych procesów magazynowych.

Packing Station

Moduł Packing Station to aplikacja (uruchamiana zwykle na stacjach roboczych wyposażonych w ekran dotykowy), która znacznie upraszcza proces pakowania. Pomaga użytkownikom dzielić i łączyć wszystkie skompletowane towary na takim poziomie dokładności, jaki jest potrzebny, stosując np. podział na kartony, kartony wewnętrzne i artykuły. Za pomocą tego rozwiązania można stworzyć list przewozowy i etykiety transportowe, co upraszcza proces ładowania towarów na samochód dostawczy i cały proces wysyłki.

Smart Palletizer

Narzędzie to umożliwia tworzenie planów paletyzowania w zakresie palet mieszanych. Sporządza wytyczne kompletowania, które pomagają pracownikom magazynu wybrać odpowiednie towary i właściwie rozmieścić je na wyznaczonych paletach.

Warehouse Production

Ta wszechstronna aplikacja obsługuje proste czynności produkcyjne realizowane w centrum dystrybucyjnym. Jej głównym zadaniem jest składanie istniejących komponentów (jednostek SKU) i materiałów opakowaniowych, aby tworzyć nowe artykuły. W tym celu stosowane są zaawansowane, wielopoziomowe specyfikacje - wykazy materiałów (Bill Of Materials — BOM). Moduł ten jest najczęściej wykorzystywany do tworzenia artykułów promocyjnych (przez supermarkety i dystrybutorów dóbr szybko zbywalnych), do montowania ostatecznych, gotowych produktów (np. urządzeń, mebli) itp.

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish