Profil Firmy   ::   Kontakt
   

1 Lipca 2015

Firma Mantis, wiodący dostawca rozwiązań i oprogramowania WMS/dla logistyki, ogłosiła dziś, że została wybrana, jako najlepszy dostawca systemu do zarządzania magazynem przez Grupę Orbico, czołowego w Europie dystrybutora wielu znanych na całym świecie wysokiej jakości marek, począwszy od produktów do pielęgnacji ciała, poprzez produkty żywnościowe i nieżywnościowe, urządzenia techniczne i elektryczne dla przemysłu farmaceutycznego, zabawek, tekstyliów, papierosów, jak również produkty ropopochodne dla przemysłu motoryzacyjnego.

Projekt zakłada na początek wdrożenie systemu w 5-ciu krajach spośród 17, w których obecnie działa Grupa Orbico. Oddział Orbico Węgry jest pierwszym, gdzie była przeprowadzana implementacja i obecnie system w pełni działa. Serbia, Rumunia, Mołdawia oraz Republika Macedonii są kolejnymi po Węgrzech krajami, w których do końca 2015 roku, zostanie zakończony proces wdrożenia systemu WMS.

Grupa Orbico współpracuje obecnie z ponad 50-cioma dostawcami, obsługuje ponad 200 globalnych i lokalnych marek, a także posiada ponad 40 000 Klientów. "Tak szeroki i zróżnicowany wachlarz marek i produktów wymaga dużej elastyczności i zdolności do szybkiej adaptacji do zmian zachodzących na rynku", mówi Stjepan Roglic Wiceprezes Grupy Orbico. "System Logistics Vision Suite firmy Mantis to jedyne rozwiązanie spełniające wszystkie nasze wysokie wymagania, aby stać się systemem do obsługi naszych obecnych operacji oraz przyszłych planów ekspansji."

"Przebadaliśmy w szerokim zakresie wiele dostępnych na rynku europejskim rozwiązań WMS, które są zdolne do wspierania naszych wymagających operacji w obszarze łańcucha dostaw. System Logistics Vision Suite firmy Mantis górował nad konkurentami, nie tylko ze względu na jego bogatą funkcjonalność, ale także zdolności do zapewnienia nam narzędzi i wiedzy, niezbędnych do bycia samodzielnym i niezależnym dostawcą", mówi Pani Ivanka Ivanova, Kierownik Logistyki w Orbico Bułgaria, odpowiedzialna za kierowanie procesem selekcji.

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish