Profil Firmy   ::   Kontakt
   

21 Września 2015

Siton Online, jest pierwszym internetowym supermarketem w Izraelu. Firma oferuje izraelskim konsumentom zaawansowaną aplikację cyfrową oraz stronę internetową, pozwalającą indywidualnym Klientom kupować online artykuły gospodarstwa domowego i żywność po cenach hurtowych.

Siton efektywnie zarządza swoją dystrybucją za pośrednictwem tzw. "Dark Store", znajdującego się w centralnej części kraju i w każdym tygodniu dostarcza tysiące zamówień do Klientów w całym kraju. "Dark Store" to w zasadzie centrum dystrybucyjne, zaprojektowane i zoptymalizowane w celu prowadzenia działalności e-Commerce dla supermarketu.

Duże doświadczenie firmy Mantis w obszarze rozwiązań WMS / logistycznych dla zaawansowanych e-sklepów oraz wiodących międzynarodowych Super / Hipermarketów, a także jej długoletnia obecność w Izraelu, poparta wieloma wdrożeniami zakończonymi sukcesem, to główne czynniki, które wpłynęły na decyzję firmy Siton o wyborze Mantis Izrael do zaspokojenia swoich potrzeb logistycznych.

Wdrożone rozwiązanie zostało oparte na platformie Logistics Vision Suite (LVS) firmy Mantis. Obejmowało ono między innymi moduły: Pick2Cart dla wielozadaniowych zamówień, kompletacja za pomocą mobilnych terminali (RF), Touch Screen Packing, stacje kontrolne, itp.

Rozwiązanie umożliwia firmie Siton dostarczanie zamówień do Klientów z dużą precyzją, przy niskich kosztach eksploatacji i wysokim poziomie obsługi Klienta. Wszystkie towary są dostarczane do finalnych Klientów bez uszkodzeń i w odpowiedniej ilości, dzięki operacjom pakowania wykonywanym w strefie kontroli i pakowania. Ilość niezbędnych pracowników kompletujących zamówienia, jest niewielka, dzięki procesowi kompletacji wielu zamówień - Pick2Cart - sprawnie zarządzanemu przez LVS.

Siton jest pierwszą firmą wprowadzającą wielkie zmiany w sektorze supermarketów internetowych w Izraelu i Mantis Israel jest dumny, mogąc przyczynić się do tych zmian.

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish