Profil Firmy   ::   Kontakt
   

Fundusze zostaną wykorzystane do rozszerzenia działalności firmy na obszarze USA i innych krajów, a także w celu rozbudowy jej innowacyjnego systemu WMS i oprogramowania dla logistyki..

16 Listopada 2015

Firma Mantis, wiodący europejski dostawca oprogramowania WMS/dla logistyki, ogłosiła dzisiaj, że rozszerzyła swój kapitał własny o fundusze Odyssey Venture Partners.

Napływ kapitału nastąpił w doskonałym momencie rozwoju biznesu Mantis. Firma z powodzeniem rozwinęła swoją działalność w kilku krajach, a niedawno rozszerzyła swoje oprogramowanie o nowe moduły i rozwiązania, które znacznie usprawniają zaawansowaną technologicznie platformę Logistics Vision Suite - flagowy produkt firmy Mantis.

Inwestycja zostanie przeznaczona na wsparcie ekspansji Mantis w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, a także na dalszą rozbudowę platformy WMS / logistycznej, która jest już używana w 22 krajach przez ponad 400 firm, z których wiele jest największymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami w obszarze logistyki, dystrybucji, handlu i produkcji.

Mantis stara się wypełnić braki na rynku, dzięki bardzo elastycznym rozwiązaniom i systemom logistycznym. Logistics Vision Suite firmy Mantis jest jedynym systemem informatycznym WMS/dla logistyki na świecie, który może być łatwo dostosowany do potrzeb dużych przedsiębiorstw, mających zaawansowane i wysokie wymagania w zakresie wydajności. Mantis może śmiało stwierdzić, że z powodzeniem przewyższył wiele najlepszych konkurencyjnych systemów na rynku.

Odyssey Venture Partners z siedzibą w Palo Alto i Atenach, inwestuje w rozwijające się firmy internetowe i dostarczające oprogramowanie. Nowy inwestor dołączył do istniejących inwestorów Vectis Capital z rundy pierwszej.

"Otrzymanie dofinansowania z Odysei jest mocnym potwierdzeniem perspektyw rozwoju firmy Mantis", wyjaśnia Yiannis Panagiotopoulos, prezes i dyrektor generalny Mantis.

"Firma Mantis stworzyła unikalną i innowacyjną platformę, reprezentujcą wielki skok w technologii WMS/dla logistyki, oferując prawdziwe możliwości adaptacyjne i elastyczność, które umożliwiają szybkie wdrożenie - zaspokajając z łatwością potrzeby nawet najbardziej wymagających dużych przedsiębiorstw - i pomagając im osiągnąć niesamowicie szybko ROI + niskie TCO", mówi Spyros Trachanis, Partner Zarządzający Odyseja VP i kontynuuje "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem firmy Mantis, mogąc przyspieszyć jej międzynarodową ekspansję i zwiększyć innowacyjność produktów".

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish