Profil Firmy   ::   Kontakt
   

16 Marca 2016

Realizując swoje globalne plany rozwoju, Grupa Mantis ogłosiła utworzenie oddziału w USA - Mantis Informatics, Inc. - z siedzibą w Atlancie. Oddział amerykański będzie odpowiedzialny za strategiczną ekspansję grupy w Ameryce Północnej i Południowej. Ekspansja jest odpowiedzią na wysokie zapotrzebowanie na innowacyjnej platformy WMS/oprogramowania dla logistyki firmy Mantis, które jest unikatem na skalę światową.

Platforma Grupy Mantis została zaprojektowana tak, aby zaprezentować wielki skok w technologii WMS/dla logistyki, oferując prawdziwą adaptacyjność i elastyczność, która umożliwia szybkie wdrożenie systemu. To z łatwością zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających dużych przedsiębiorstw i pomaga im osiągnąć atrakcyjny oraz szybki zwrot z inwestycji (ROI) plus niskie całkowite koszty operacyjne (TCO). Grupa może stwierdzić, dzięki wielu sukcesom osiągniętym przy pomocy jednego z najbardziej konkurencyjnych systemów WMS na rynku.

"Jestem podekscytowany, mogąc poprowadzić ekspansję Grupy Mantis w Ameryce Północnej i Południowej", mówi Spiros Georgiadis, Dyrektor oddziału Mantis w Ameryce i kontynuuje "Szczerz wierzę, że oprogramowanie Mantis stanie się platformą WMS/dla logistyki, chętnie wybieraną przez wiele ambitnych przedsiębiorstw na rynku amerykańskim w nadchodzących latach".

"Nasza ekspansja do krajów Ameryki Północnej i Południowej jest naturalnym krokiem w celu osiągnięcia sukcesu przez grupę Mantis, w Europie i innych regionach", stwierdza CEO Grupy Mantis Yiannis Panagiotopoulos i dodaje: "Naszym celem jest zbudowanie trwałej obecności na rynku amerykańskim i inwestowanie w długoterminowe relacje z Partnerami i klientami".

Mantis Informatics, Inc.
Atlanta, GA, 1000 Parkwood Circle Suite 900
T: +1 678-784-4036
E: USinfo@mantis.email

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish