Profil Firmy   ::   Kontakt
Transportation Vision

Transportation Vision (TV) to system stanowiący uzupełnienie funkcji systemu zarządzania magazynem (WV), który automatyzuje m.in. procesy załadunku towarów i planowania tras.

Router

Narzędzie Router odpowiada za planowanie i monitorowanie wysyłania zamówionych towarów oraz zarządzanie nim. Jest ono w pełni zintegrowane z procesami zarządzania magazynem (obsługiwanymi przez moduł Warehouse Vision).

Router zarządza codziennym wysyłaniem produktów i kieruje towary na odpowiednie ciężarówki, dopasowując specyfikacje dostępnych (należących do firmy lub wynajętych) pojazdów do danych wysyłanego towaru, takich jak adres dostawy (kod pocztowy), objętość / waga paczki itp. W procesie tym można wykorzystać zdefiniowane przez użytkownika reguły, aby dynamicznie kształtować dostawy i kolejność załadunku na pojazdy transportowe.

Dzięki temu modułowi odpowiedni pracownicy dysponują graficzną prezentacją planu realizacji wysyłek zaproponowanego przez system. Mają też możliwość interaktywnego dokonywania niezbędnych zmian.

Vehicle Load Planner

Narzędzie to jest niezwykle użyteczne w przypadku trudnych do załadunku materiałów, np. palet z drewnem, profili aluminiowych, rur itp.

Upoważnieni planiści mogą wykorzystać to narzędzie do opracowania planu załadunku, na podstawie którego pracownicy magazynu i operatorzy wózków widłowych będą mogli właściwie załadować towary na ciężarówki.

Copyright © 2014. Mantis Polska Sp. z o.o. All rights reserved.  ::  kariera  ::  polityka prywatności  ::  created by ma5t. International / EnglishPoland / Polish