Grupa PSB Handel S.A. (Polskie Składy Budowlane) jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa posiada 302 składy budowlane, 287 marketów PSB Mrówka oraz 63 centra handlowe PSB Profi. W placówkach tych pracuje kilkanaście tysięcy osób. Przychody partnerów PSB w 2018 r. przekroczyły poziom 6,8 mld zł, zaś centrali wyniosły 2,7 mld zł. Od kilku lat z sukcesem rozwijana jest sprzedaż poprzez sklep internetowy mrówka: sklepmrowka.pl, który posiada w ciągłej sprzedaży kilka tysięcy artykułów budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych, wyposażenia wnętrz, pielęgnacji ogrodów, narzędzi itp.

W związku z dynamicznym rozwojem kanału e-commerce Grupa PSB podjęła decyzję o rozbudowie istniejącego magazynu dedykowanego na potrzeby e-handlu. Powierzchnia magazynowa została dwukrotnie zwiększona, dodatkowo została postawiona antresola z regałami, a także zainstalowano automatykę magazynową składającą się z przenośników, windy, sorterów i stacji pakowniczych. Do obsługi procesów magazynowych od strony softwarowej został wybrany partner, firma Mantis, która od lat współpracuje z grupą PSB i jest producentem nowoczesnego oprogramowania klasy WMS pod nazwą Logistics Vision Suite (LVS). Po wykonaniu analizy, już po dwóch miesiącach został dostarczony prototyp systemu, który następnie został w kolejnych miesiącach rozbudowany w zakresie obsługi automatyki i zaawansowanych procesów manualnych. Końcową częścią wdrożenia były testy w środowisku przedprodukcyjnym oraz inwentaryzacja. Start produkcyjny systemu odbył się w styczniu 2019 r, a już po kilku dniach magazyn pracował całkowicie płynnie. 

Pan Marcin Płatek, menedżer odpowiadający za biznes e-commerce PSB, podsumował wdrożenie w następujący sposób: "Uruchomienie systemu WMS Mantis odbyło się bezproblemowo,  a pracownicy bardzo szybko opanowali pracę przy użyciu terminali RF. System LVS jest łatwy w obsłudze, a interfejs użytkownika bardzo przejrzysty. Firma Mantis pokazała partnerskie podejście biznesowe, szczególne słowa uznania należy skierować w stronę konsultantów odpowiedzialnych za wdrożenie, za ich zaangażowanie, sprawność działania i kompetencje".